Strijelci: 1:0 Brdar (21), 2:0 Brdar (45+3-11m), 3:0 Brdar (84-11m)

Žuti kartoni: Brdar, Con (Krk), Martinko, Šimčić (Jarun)

KRK: Berković, Rošić, Con, Čuturilo, Josipović, Zec, Mijić (46 Alilović), Golić, Brdar (87 Dijanić), Frančišković (75 Majačić), Malinić

JARUN: Vojnić (32 Šimčić), Pavletić, Ačkar (60 Herceg), Pavičić, Sudec (86 Bogović), Konjević, Tadić, Brčić, Martinko, Vučemilović-Vranjić, Šimić

Rutinska pobjeda Krčana nad ekipom Jaruna u utakmici u kojoj je gost rezultatski još i dobro prošao. Prvih dvadesetak minuta igralo se između dva šesnaesterca bez izrazitih prigoda. Gost pun respekta, a domaćin premalo aktivan te sa jedne i druge strane nije bilo prilika za postizanje zgoditka. Igrala se 21. minuta utakmice, kada je Josipović prošao desnim krilom i idealno centrirao na glavu Brdara koji takve prilike ne propušta i mreža se prvi put zatresla za vodstvo od 1:0. Dvije minuta kasnije identična akcija gostiju i trzaj glavom Tadića, no na vratima Krka je najbolji vratar Treće lige Carlo Berković, koji efektnom paradom vadi loptu ispod grede.

U samoj nadoknadi prvog dijela Brdar je s leđa oboren u šesnaestercu Jaruna te je sudac Veggian pokazao na bijelu točku. Napadač Krka po drugi put je bio neumoljiv za vodstvo od 2:0. U drugom dijelu u 56. minuti zicer Josipovića na dodavanje Brdara, u situaciji "jedan na jedan" vratar Šimičić izlazi kao pobjednik iako je napadač Krka propustio uposliti usamljenog Cona koji je pratio akciju. Gosti i dalje pokušavaju svim silama doći do pogotka nade ali svi njihovi pokušaji završavaju u nogama igrača Krka na tridesetak metara od vratara Berkovića ili u naručju istog. U 83. minuti centaršut s lijeve strane završio je na stativi Krčana, lopta je potom odbijena u polje na Brdara koji nesebično upošljava Zeca, koji izlazi pred vratara Šimčića koji ga ruši i sucu nije preostalo ništa drugo nego da po drugi put pokaže na 11 metara. Robert Brdar, najbolji strijelac Krka i lige bio je precizan za konačnih 3:0. Ovo je Brdarov treći hat-trick ove sezone.

Informativno

Klub je osnovan 15. prosinca 1940. godine. Seniorska ekipa natječe se u 3. zapadnoj hrvatskoj nogometnoj ligi. Natjecanje se odvija po dvostrukom bod-sustavu i to u dvije nogometne sezone, jesenskoj i proljetnoj.