SRC Josip Uravić Pepi - Slavka Nikolića 25b, grad Krk 

3. HNL Zapad - sezona 2017./2018. 

Bodulija 2018.

5. Uskrsni nogometni turnir - Bodulija 2018

 

Bilten - Download

Galerija fotografija!

 

Rezultati 1. dana - 03.travnja (utorak)

 

 

Godište 2007. - U11

HNK Rijeka – Š. N. 1. gol   - 8:1
Nk Halubjan – Nk Krk -  3:1
Nk Dubrava – Nk Lokomotiva -  2:7
Nk Opatija – Nk Vrapče  - 0:1
Š.N. 1 gol – Nk Lokomotiva  - 2:5
Nk Krk – Nk Vrapče  - 2:2
HNK Rijeka – Nk Dubrava  - 6:0
Nk Halubjan – Nk Opatija – 3:3
Nk Dubrava – Š.N. 1. gol -  1:2
Nk Opatija – Nk Krk -  4:2
Nk Lokomotiva – HNK Rijeka -  0:11
Nk Vrapče – Nk Halubjan -  6:0

 

Godište 2008. i mlađi - U10

Š.N. Toreta  - Nk Vrapče - 1:2
HNK Rijeka – Nk Opatija – 2:2
Š.N. 1. Gol – HNK Orijent – 1:2
Nk Halubjan – Nk Krk – 6:0
Nk Vrapče – HNK Orijent – 5:2
Nk Opatija – Nk Krk – 8:0
Š.N.Toretta – Š.N. 1. Gol – 1:4
HNK Rijeka – Nk Halubjan – 9:0
Š.N. 1. Gol – Nk Vrapče – 1:2
Nk Halubjan – Nk Opatija – 1:11
HNK Orijent – Š.N. Toretta – 0:6
Nk Krk – HNK Rijeka – 0:8

 

 

Rezultati 2. dana - 04.travnja (srijeda) - Borbe za odličja

 

 

Godište 2007 (U-11)

 

 

 Polufinale : HNK Rijeka – Nk Opatija 2:0
  Nk Vrapče – Nk Lokomotiva 3:0
     
 Za 7. i 8. mjesto : Nk Dubrava – Nk Krk 0:3
     
 Za 5. i 6. Mjesto : Š.N. 1. Gol – Nk Halubjan 3:2
     
 Za 3. mjesto: Nk Opatija – Nk Lokomotiva 3:2
     
 Za 1. mjesto: HNK Rijeka - Nk Vrapče 3:0

 

Konačni redosljed:


 

 

1. HNK Rijeka
2. Nk Vrapče
3. Nk Opatija
4. Nk Lokomotiva
5. Š.N.1. gol
6. Nk Halubjan
7. Nk Krk
8. Nk Dubrava (U-11)

 

Najbolji igrač turnira ( U – 11 ) – Marino Miškulin – HNK Rijeka

Najbolji strijelac turnira ( U – 11 ) – Jakov Šimetić – HNK Rijeka

Najbolji vratar turnira ( U – 11 ) – Noa Križak – Nk Opatija

Najbolji domaći igrač ( U – 11 ) – Jakov Fantov

Pokal za fair playNk Dubrava

 
 

Godište 2008 i mlađi (U-10)

 

 

 Polufinale : Nk Vrapče  - HNK Rijeka 1:5
  Nk Opatija – Š.N. Toretta 6:1
     
 Za 7. i 8. mjesto : Nk Orijent – Nk Krk 0:3 (b.b.)
     
 Za 5. i 6. Mjesto : Š.N. 1. gol – Halubjan 3:2
     
 Za 3. mjesto: Š.N. Toretta – Nk Vrapče 0:1
     
 Za 1. mjesto: HNK Rijeka – Nk Opatija 6:0

 

Konačni redosljed:


 

 

1. HNK Rijeka
2. Nk Opatija
3. Nk Vrapče
4. Š.N. Toretta
5. Š.N.1. gol
6. Nk Halubjan
7. Nk Krk
8. Nk Orijent

Najbolji igrač turnira ( U – 10 ) – Lukas Ujčić – HNK Rijeka

Najbolji strijelac turnira ( U – 10 ) – Davor Bistre  - HNK Rijeka

Najbolji vratar turnira ( U – 10 ) – Mauro Mrvoš – HNK Rijeka

Najbolji domaći igrač ( U – 10 ) – Dominik Hriljac

Pehar za fair play: Eldar Mahmić – HNK Rijeka

 
 
 
 

Revijalna utakmica selekcija Š.N. Nk Krk : Krk – Malinska 2:0


Na proglašenju pobjednika i dodjeli nagrada prisustvovali su:


Vlado Kirinčić – predsjednik kluba

Načelnik općine Dobrinj – Neven Komadina

Načelnik općine Punat – Marinko Žic

Načelnik općine Malinska: Robert Anton Kraljić

Gradonačelnik grada Krka: Darijo Vasilić

Instruktor HNS-a – Središta Rijeka: Mladen Ivančić


 


 

 

Informativno

Klub je osnovan 15. prosinca 1940. godine. Seniorska ekipa natječe se u 3. zapadnoj hrvatskoj nogometnoj ligi. Natjecanje se odvija po dvostrukom bod-sustavu i to u dvije nogometne sezone, jesenskoj i proljetnoj.

Linkovi

Kontakt

  •  Slavka Nikolića 25b, grad Krk, 51500
  •  051 222 956
  •  098 305 594
  •  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  • Više informacija