Strijelac: 0:1 Josipović (73)

Žuti kartoni: Stojić, Mamuza (Dugo Selo), Nenadić, Dragović (Krk)

DUGO SELO: Čavar, Salatović, Pavlić, Filipović (25 Stojić), Rexhepi (63 Micić), Ačkar, Benković, Ivančević (75 Palić), Hrgović, Mamić, Mamuza.
KRK: Berković, Con, Nenadić, Turčić (46 Čuturilo), Fi. Fumić (83 Kovačević), Totić, Pejanović, Vidas (59 Dragović), Josipović, Nemetz, Malinić

Nogometaši Krka i nakon odigranog 5. kola u 3. HNL – zapad jedina su neporažena ekipa lige. Uz to postignut je i klupski rekord od 17 utakmica bez poraza u nizu.
Lijepo i sunčano vrijeme dočekalo je igrače Krka nakon dolaska u Dugo Selo no uvjeti za igranje, pripremljenost terena za igru  nisu bili na razini trećeligaškog nogometa. Nakon početnog ispitivanja snaga u 14 minuti prva prilika za Krk ali udarac mladog Turčića sa dvadesetak metara nije bio precizan. Četiri minute kasnije i domaćin dolazi u polupriliku no blok Cona spašava Berkovića. Igrala se 36 minuta a Tučić lijepom dijagonalom izbacuje Josipovića u povoljnu priliku ali isti mladi napadač Krka radi korak više što je bilo dovoljno za blok i izbačaj lopte u korner. U slijedećoj akciji domaćin je mogao nešto više napraviti no pravovremeni Con rješava situaciju u kojoj su Dugoselčani imali u završnici igrača više.

U drugom dijelu igrači Dugog Sela bolje otvaraju utakmicu te već u 46 minuti stavljaju Berkovića na muke udarcem sa 18 metara da bi u 70 minuti nakon leta istog vratara u prazno sa peterca spašavao Nemetz. Odmah potom izvrsna prilika za Josipovića koji sa 12 metara sam neometan puca iz prve i promašuje vrata no dvije minute kasnije nakon filigranske asistencije Čuturila isti igrač Krka glavom pogađa iz blizine za vodstvo od 0:1. Domaći igrači krenuli su potom na sve ili ništa te ostavili dosta prostora za brzance Krka te tako omogućili

Josipoviću da upiše i drugi zgoditak no Pejanovićev prodor i pravovremeni centaršut prolazi uz liniju gola i kraj noge napadača Krka. Pri kraju utakmice domaćin ne koristi svoju najpovoljniju priliku te sa tri metra napadač Mamić gađa stativu Berkovićeva gola. U ne baš blistavoj igri gdje je i trener Dželalija kalkulirao odmaranjem nekolicine igrača nogometaši Krka mogli su i prije riješiti utakmicu u svoju korist, ali misli su bile okrenute prema utorku i šesnaestini finala KUP-a s ekipom Lokomotive iz Zagreba.

Informativno

Klub je osnovan 15. prosinca 1940. godine. Seniorska ekipa natječe se u 3. zapadnoj hrvatskoj nogometnoj ligi. Natjecanje se odvija po dvostrukom bod-sustavu i to u dvije nogometne sezone, jesenskoj i proljetnoj.