Strijelci: 1:0 Kurolt (19), 1:1 T. Horvat (34), 2:1 Čuturilo (65-11m)

Žuti kartoni: Malinić (Krk), Deak (Kustošija)

KRK: Berković, Kurolt, Nenadić, Con, Malinić, Kovačević, Fi. Fumić (69 Nemetz), Čuturilo, Fl. Fumić (65 Brdar), Vidas, Josipović (86 Ismaili)
KUSTOŠIJA: Đurđek, Pavliš, Deak, Iveljić (46 Močiljac), Cmrečnjak, Vragolović (61 Borac), Mihelčić, Đurđek, Šušković, T. Horvat, I. Horvat (73 Višić)

Susret dviju ekipa sa vrha tabele 3. HNL – zapad opravdao je očekivanja gledateljstva, obje su momčadi nakon utakmice ispraćene zasluženim pljeskom na izlasku sa zelenog travnjaka.
Ispitivanje snaga trajalo je prvih dvadesetak minuta uz nešto veći posjed lopte u nogama gostiju iz Zagreba.U istoj minuti slijedi potez utakmice u izvedbi Kurolta koji na desnom boku prihvaća loptu, oslobađa se driblinzima nekoliko igrača gostiju i preciznim udarcem sa ruba šesnaesterca gađa donji ugao nemoćnog vratara Đurđeka - 1:0.Dirljivom proslavom gola, pokazavši ispod dresa majicu sa likom svog tragično stradalog brata, izmamio je suze na oku navijača Krka. U sljedećih desetak minuta domaćini nisu iskoristili lijepe prilike za povećanje vodstva, Josipović i Čuturilo bili su zamalo kratki kod efektnog dodavanja Vidasa, odnosno Florijana Fumića.Josipovićev udarac iz blizine u 35. minuti utakmice zamalo prolazi kraj desne vratnice.Kazna stiže minutu kasnije, kada Horvat leđima okrenut u kaznenom prostoru Krka prima loptu na prsa, spretno vara svoga čuvara i precizno gađa za 1:1.U zadnjim trenucima prvog dijela Filip Fumić šalje loptu zamalo preko gola.

U drugi dio domaćin ulazi nešto agresivnije i odlučnije u igru što dolazi na naplatu u 65. minuti, kada nakon prodora po lijevom boku u šesnaestercu gostiju biva oboren Florijan Fumić.Glavnom sucu utakmice Čaliću nije preostalo ništa drugo nego pokazati na bijelu točku.Precizan je bio kapetan Čuturilo - 2:1.U idućim minutama gosti pokušavaju svim silama doći do prilike za izjednačenje, no stabilna obrana Krčana nije dozvolila nikakvo iznenađenje.U dva navrata pri samom kraju utakmice u kontrama mogao je najbolji igrač utakmice Kurolt postići i svoj drugi zgoditak, ali njegovi udarci zamalo su promašili okvir vrata vrlo dobre ekipe iz zagrebačkog kvarta Kustošija.

Slijedeće kolo nogometaši Krka gostuju u Sisku kod ekipe Segeste.

Informativno

Klub je osnovan 15. prosinca 1940. godine. Seniorska ekipa natječe se u 3. zapadnoj hrvatskoj nogometnoj ligi. Natjecanje se odvija po dvostrukom bod-sustavu i to u dvije nogometne sezone, jesenskoj i proljetnoj.