Strijelci: 1:0 Alilović (72), 2:0 Budan (74), 3:0 Ismaili (87)
Žuti kartoni: Belušić (Jadran-Poreč)

KRK: Nicoletti, Con, Buršić (56 Budan), Čuturilo (58 Frančišković), Jović, Alilović (78 Turčić), Kurolt, Vidas, Ismaili, Malinić, Damiš

JADRAN-POREČ: Milocani, Belušić (75 Pelizzar), Šimunović, Užila, Ereiz, Šoškić, Sumić, Radman (67 Tomić), Vlizlo (75 Kepčija), Dujanić, Videkić

Utakmica na rubu regularnosti što se tiče prvog dijela utakmice. Jaka kiša i grmljavina ometala je prikaz nogometne kombinatorike obiju ekipa, tako da se igralo s preskakanjem sredine terena i bacanjem lopte u "bunar". Jedinu prigodu i lijep udarac Kurolta te paradu Milocanija vidjeli smo u 27. minuti utakmice, a ostalo su bili klizeći startovi i teška kontrola lopte. U drugom dijelu kiša je malo prestala  a izvrsna drenaža travnjaka omogućila je normalniju igru na obje strane. Fizički moćnija i spremnija domaća ekipa počela je stvarati prilike da bi u 72. minuti preko Alilovića došli u zasluženo vodstvo od 1:0. Dvije minute kasnije agilni, netom ušli Budan spretnim udarcem, iskosa u šesnaestercu gostiju uspješno gađa malu mrežicu nemoćnog Milocanija za 2:0. Gosti se ne predaju te svim silama pokušavju postići barem počasni zgoditak, no njihove namjere sprečavaju agilni mladi Frančišković i Jović te iskusni  stoperski par Con – Damiš. U jeku napada gostiju sjevnula je kontra domaćina i Ismailiju nije bilo teško pogoditi za konačnih 3:0 i potvrdu liderske pozicije na tabeli 3. HNL – zapad.

Informativno

Klub je osnovan 15. prosinca 1940. godine. Seniorska ekipa natječe se u 3. zapadnoj hrvatskoj nogometnoj ligi. Natjecanje se odvija po dvostrukom bod-sustavu i to u dvije nogometne sezone, jesenskoj i proljetnoj.