Strijelci: 1:0 Budan (12), 2:0 Kurolt (25), 3:0 Brdar (32), 3:1 Garba (77)
Žuti kartoni: Bukovec, Valentić-Bara, Kožić, Grganović (Segesta)

KRK: Nicoletti, Con, Čuturilo, Jović, Alilović (68 Turčić), Kurolt (72 Ismaili), Ivančić, Budan (64 Fumić), Brdar, Malinić, Damiš

SEGESTA: Skender, Bukovec, Komljenović, Kožić, Zenuni, Črnjak (65 Handanović), Sertić (25 Grganović), Sabljak, Vranić, Ćejvanović (50 Valentić-Bara), Garba

Nogometaši iz Siska dobro su prošli u srazu s Krčanima jer računajući samo zicere rezultat je trebao biti dvocifren. Nakon izlaska Kurolta jedan na jedan u 5 minuti utakmice i obrane vrlo dobrog vratara gostiju uslijedila je kombinacija na malom prostoru Čuturila i Budana i završetak akcije zgoditkom za 1:0. Na drugi zgoditak nije se puno čekalo a asistent Brdar dodao je do Kurolta kojem nije bilo teško pogoditi za 2:0 u 25 minuti utakmice. Grogirani gosti ne uspjevaju zadržati rastrčane igrače Krka te nakon sedam minuta pogotkom Brdara domaćin povisuje na 3:0. Do kraja prvog dijela strijelac poslijednjeg zgoditka imao je tri puta izlazak oči u oči s vratarom Skenderom ali njegovi udarci postaju plijen vratara Segeste.

U drugom dijelu odmah na početku Kurolt bježi svom čuvaru izbio sam ispred Skendera no opet isti vratar spašava gol zatvorivši kut. Od tada igrači Krka zadovoljni učinjenim sve manje pokušavaju napasti goste te im prepuštaju inicijativu tek povremeno pokušajima iz kontri napadaju gol Siščana. Nakon još jednog promašaja i zicera Brdara slijedi kazna u vidu pogotka gostiju preko njihovog najboljeg igrača Garbe nakon jedne gužve u šesnaestercu, ispred vratara Krka Nicolettija. Do kraja utakmice u nekoliko navrata Krčani ne iskorištavaju dobre prilike te na kraju svi akteri napuštaju teren zadovoljni ishodom. Domaćin pobjedom a gost sa samo tri zgoditka u svojoj mreži

Informativno

Klub je osnovan 15. prosinca 1940. godine. Seniorska ekipa natječe se u 3. zapadnoj hrvatskoj nogometnoj ligi. Natjecanje se odvija po dvostrukom bod-sustavu i to u dvije nogometne sezone, jesenskoj i proljetnoj.