Žuti kartoni: Con, Jović, Fumić, Vidas (Krk), Busija, N. Jendriš (Vrbovec)
Crveni karton: Vidas (75, drugi žuti karton zbog namjernog igranja rukom)

KRK: Grlj, Con, Čuturilo, Jović, Alilović, Ivančić (22 Ismaili), Budan (58 Fumić), Vidas, Brdar (77 Frančišković), Malinić, Damiš

VRBOVEC: F. Jendriš, Bojčić, Ćosić, Petak, N. Jendriš, Dimović, Busija, Boroša, Franić, Colarić (62 Babić), Krizmanić (74 Starčević)

Krk je pobijedio u utakmici na kraju koje je grčevitom obranom spašavao tri boda, ovaj put nisu kažnjeni promašeni ziceri tijekom utakmice. Krčani loši u završnici dok Vrbovčani s većim posjedom lopte, ali bez konkrektne prilike. Već u prvih deset minuta domaćini su mogli imati riješenu utakmicu, no od četiri stopostotne prilike samo je jedna lopta završila iza leđa vrlo dobrog vratara gostiju Jendriša. U 3. minuti Čuturilo glavom pronalazi Brdara, koji bez muke matira vratara Vrbovca za 1:0. U 7. minuti isti igrač puca glavom pod gredu Jendriša, ali isti vratar reagira poput mačke te spašava siguran zgoditak, a u nastavku akcije nakon kornera opet dobro reagira na udarac Alilovića. Nakon silnih promašenih prilika domaćin se neshvatljivo povači na svoju polovicu terena prepuštajući inicijativu gostima no bez ikakve prigode.

Otvaranje drugog dijela slijedi novim zicerom i promašajem Čuturila sa šest metara po sredini gola. Nakon prekršaja na Brdaru slobodni udarac malo iskosa izvodi Čuturilo,  njegov udarac zamalo završava kraj lijeve stative vratara Vrbovca. U 75. minuti igrači Krka ostaju s deset igrača u polju nakon drugog žutog kartona Vidasa te slijedi bitka očuvanje pobjede do zadnjeg sučevog zvižduka. U 93. minuti u kontranapadu Ismaili puca u vratara Vrbovca, te propušta priliku za povećanje rezultata.

Informativno

Klub je osnovan 15. prosinca 1940. godine. Seniorska ekipa natječe se u 3. zapadnoj hrvatskoj nogometnoj ligi. Natjecanje se odvija po dvostrukom bod-sustavu i to u dvije nogometne sezone, jesenskoj i proljetnoj.