Strijelci: 0:1 Brdar (18), 1:1 Brajko (35), 1:2 Brdar (73), 2:2 Hodak (84)
Žuti kartoni:  Ladović, Kelava, Brajko (Udarnik), Brdar, Ismaili, Frančišković, Grlj, Ivančić (Krk)

UDARNIK: Kranjčec, Čunčić, Ladović, Kovačić, Brajko, Krsnik, Kelava, Čolić (67 Šarić), Krasnić (46 Hodak), Karamatić, Džaja

KRK: Grlj, Ivančić, Damiš, Čuturilo, Buršić (67 Budan), Alilović (85 Turčić), Rošić, Brdar, Ismaili (50 Kurolt), Frančišković, Malinić

Nogometaši Krka oidgrali su neodlučeno protiv Udarnika iako su ostavili bilji dojam i proustili više prilika za pobjedu.
Robert Brdar nastavlja golgetersku seriju, dvaput je pogodio mrežu i okvir gola.
Udarnik se predstavio kao čvrsta momčad protiv koje se teško osvajaju bodovi.
U 5. minuti Brdar je loptom pogodio mjesto gdje se spaja prečka i stativa, 10. minuti Čuturilo je zaprijetio iz slobodnog udarca.
U 18. minuti Čuturilo je proigrao Brdara, koji je sam izašao ispred vtarara i pogodio mrežu - 0:1.
U 30. minuti Grlj je obranio opasni pokušaj domaćina, u 35. minuti Brajko je izjednačio nakon kiksa gostujuće obrane - 1:1.
U 60. minuti Buršić je ostao sam na 10 metara od vratara Kranjčeca, mladi napadač Krka brzopleto je reagirao nakon Čuturilova dodavanja, vratar Kranjčec bez problema ja obranio slabi udarac.
U 73. minuti Kurolt je ubacio, a Brdar ponovo zatresao mrežu domaćina - 1:2.
U 80. minuti Brdar je propustio meč-lopte, lopta ja udarila u prečku.
U 84. minuti domaćini su kaznili poremećaj u zadnjoj liniji Krka, Hodak je postavio konačnih 2:2.

Trener Tomica Veljačić nije vodio momčad zbog smrti u obitelji.
Na klupi je sjedio tajnik Željko Dminić kojemu je pokraj klupe suflirao Alen Perušić, trener u školi nogometa.

Informativno

Klub je osnovan 15. prosinca 1940. godine. Seniorska ekipa natječe se u 3. zapadnoj hrvatskoj nogometnoj ligi. Natjecanje se odvija po dvostrukom bod-sustavu i to u dvije nogometne sezone, jesenskoj i proljetnoj.