Igralište Adelija Beba Haramija.

Gledatelja: 250
Sudac: Marko Cvijović (Rijeka)

Strijelci: 1:0 Pilčić (27), 2:0 Pilčić (42), 1:2 Fumić (63), 2:2 Buršić (70)
Strijelci (11m): Pilčić 1:0, Fumić - vratnica, Conjar - Nicoletti brani, Ismaili 1:1,
Prtenjača 2:1, Con 2:2, Fućak 3:2, Vidas 3:3, Miculinić 4:3, Malinić 4:4, Babić -
Nicoletti brani, Rošić 4:5

Žuti kartoni: Miculinić, Smojver (Grobničan), Alilović, Malinić, Vidas (Krk)
Crveni karton: Alilović (86, drugi žuti karton)

GROBNIČAN: Srok 6, Golić 6, Miculinić 6,5, Gundić 6,5, Smojver 6 (66 Matković),
Babić 6, Poropat 6 (83 Golić), Linić 6,5 (59 Conjar), Fućak 6,5, Prtenjača 6, Pilčić 7
KRK:  Nicoletti 7,5, Malinić 5,5, Con 6, Turkalj 6, Vidas 6, Čuturilo 6, Alilović 6,5,
Begić 5 (46 Ismaili 6), Fumić 6,5, Kurolt 6, Buršić 6,5 (90+1 Rošić)

Loš početak i sjajan završetak Krčana. Tako bi se u jednoj rečenici mogao opisati 93 minute utakmice plus dvadesetak minuta izvedbe jedanaesteraca. Loš ulazak u utakmicu igrača Krka, puno grešaka u predaji lopte i nedovoljno agresivnosti, dali su mogućnost domaćinu da se razmaše i da u prvom dijelu postigne dva zgoditka preko svog najboljeg strijelca Pilčića. Jedina svijetla točka u ekipi Krka, u prvom poluvremenu bio je vratar Nicoletti, koji je sjajnim obranama spriječio da igrači Grobničana ne postignu još koji zgoditak. Uz to boduli nisu iskoristili kazneni udarac preko Kurolta, dosuđen u 42 minuti utakmice kod rezultata 1:0 za domaće  a tri minute kasnije bili su kažnjeni u vidu drugog zgoditka Grobničana.

U drugi dio utakmice nogometaši Krka ulaze agresivnije i sa sigurnijim protokom lopte. Kako je utakmica odmicala vidjelo se da je fizika na njihovoj strani i da je pitanje smanjenja rezultata pitanje trenutka. U 63 minuti Alilović je fino izbacio Fumića u prazni dio šesnaesterca protivnika a ovaj je rutinski pospremio loptu iza vratara Sroka za 2:1. Igrači Krka nastavljaju s dominacijom i sedam minuta kasnije izjednačuju rezultat golom Buršića na nabačaj Malinića.

Do kraja utakmice gostujuća ekipa nije iskoristila još dvije dobre prigode za pobjedu te se prišlo izvođenju udaraca sa 11 metara. Vratar Nicoletti bio je uspješniji sa dvije obrane od svog kolege Sroka koji je uspio obraniti jedanaesterac samo jednom izvođaču . Na koncu loptu je iz odlučujućeg jedanaesterca u mrežu zakucao mladi Rošić za veliko slavlje Krčana na Grobničkom travnjaku.

U drugoj polufinalnoj utakmici nogometaši Vinodola iznenadili su favoriziranu Opatiju te također na jedanaesterce izborili plasman u finale i sudar sa igračima Krka. Finalna utakmica odigrati će se tijekom mjeseca svibnja na još nepoznatoj lokaciji.

Informativno

Klub je osnovan 15. prosinca 1940. godine. Seniorska ekipa natječe se u 3. zapadnoj hrvatskoj nogometnoj ligi. Natjecanje se odvija po dvostrukom bod-sustavu i to u dvije nogometne sezone, jesenskoj i proljetnoj.