Strijelci: 1:0 Pilčić (22′), 1:1 Klenovšek (70)

Žuti kartoni: Kočević, Golić, Simonaj (Grobničan), M. Jurešić, Delibegović, Mass (Krk)

GROBNIČAN: Curać, Ušalj, Bosančić, Begović, Golić, Pilčić, Prpić, Kočević (68 Simonaj), Batarelo (68 Mikloš), Jabita (54 Čamber), Srzentić.

KRK: Vargić, Burul, Lucić, Jurešić, Pervan, Dukađin (90  D. Jurešić), Jurica (66 Mass), Kosić, Begonja (90 Matić), Delibegović (77 Jelić), Golemac (46. Klenovšek)

Podjela bodova na Mavrincima u utakmici sa dva različita poluvremena, gdje je domaćin pritiskao u prvom i postigao vodeći zgoditak, te drugi dio gdje je gostujuća ekipa dominirala i samo je sreća spasila Grobničane od poraza. Po uvjetima na rubu regularnosti na jednom od najlošijih travnjaka u regiji, a time naravno i u drugoligaškom natjecanju, bilo je umjeće već nakon desetak minuta igre, precizno dodati loptu suigraču. U toj kaljuži, bolje se na početku snašla domaća ekipa, preskačući igru na sredini terena gdje je lopta nasumce nabacivana prema napred na snalažljivog i opasnog golgetera Pilčića. Gol krčana bio je u stalnoj opasnosti, više zbog neke slučajne pogreške u obrani s obzirom na okolnosti, nego izrađene akcije Grobničke ekipe. U 14. minuti gosti prvi put ugrožavaju vrata protivnika preko agilnog kapetana Matea Jurešića, dvaput je isti igrač pucao prema Curaću, prvi put u blok a drugi po sredini gola ravno u ruke spomenutog vratara. U 17.min. prestrogo je dosuđen slobodan udarac za domaće na nekih dvadesetak metara od gola Vargića, po sredini gola. Pilčić puca u dobro postavljeni živi zid.

Pritisak domaćina urodio je plodom u 22 min. utakmice kada je Kočević sa same linije kornera nekako uspio nabaciti loptu u peterac krčana gdje je najspretniji bio Pilčić i glavom iz blizine uspio savladati Vargića za vodstvo od 1:0.

Do kraja prvih 45 minuta nije se ništa značajnije zbilo, visoko nabacivane lopte u šesnaesterac jedne i druge ekipe, završavale su na glavama stopera ili rukama pouzdanih vratara.

Početkom drugog dijela trener Tkalčević uvodi u igru svog jokera, napadača Klenovšeka , nešto kasnije tamnoputog Massa te potom Jelića. Bio je to znak ofenzivnije igre prema napred, bez kalkulacija.

Krčani preuzimaju potpunu inicijativu natjeravši domaćina na obrambene zadatke. U 70 minuti slijedi potez utakmice, proigravanje Matea Jurešića prema svom imenjaku Klenovšeku na lijevoj strani. Vižljasti krčki napadač ulazi u  šesnaest metara protivnika, fintira svog čuvara te preciznim udarcem gađa same rašlje nemoćnog Curaća. Zgoditak koji bi mogao konkurirati za naj gol prvenstva.

Boduli osokoljeni izjednačenjem rezultata, ne posustaju već pokušavaju potpuno preokrenuti tijek utakmice i zbivanja na terenu. U prvom napadu nakon postignutog zgoditka, lopta sa desnog boka dolazi na glavu natrčalog Massa, fini trzaj no centimetri spašavaju Grobničane od novog šoka. Igrala se 83 min. utakmice kada je Lucić nabacio još jednu upotrebljivu loptu u šesnaest metara domaćina, ista ostaje u blatu na desetak metara od gola, no tek ušli Matić nije se snašao i ne uspjeva loptu gurnuti u prazan gol.

Posljednja prilika za vrlo dobre krčane zbila se u sučevoj nadnoknadi kada je zicer promašio Jelić, pucavši kraj gola, na sreću i olakšanje punih tribina.

Slijedeće prvenstveno kolo nogometaši Krka u pravom smislu igraju domaću utakmicu, te dočekuju ekipu Hrvaca. Utakmica na gradskom stadionu u Krku započinje u 15,30 sati.