Strijelci: 0:1 Stojanović (1′), 1:1 Jurica (41′)

Žuti kartoni: Begonja (Krk), Čikvar (Bjelovar)

KRK: Vargić, Burul (87 Matić), Lucić, M. Jurešić, Pervan, Dukađin (73 Matulja), Jurica, Bokulić, Begonja (57 Jelić), Delibegović, Golemac (73 Nije).

BJELOVAR: Barbić, Ljevar, Štefanac, Romac (77 Varga), Motika, Stojanović, Barišić (90 Bliznac), Mijatović, Gulam, Čikvar (73 Čordaš), Alexander.

Podjela bodov a u ravnopravnoj utakmici, gdje su obje ekipe mogle osvojiti puni plijen. Raspoloženi vratari, Vargić kod Krka i Barbić kod Bjelovara, zaključali su svoja vrata i nisu dozvolili napadačima na jednoj i drugoj strani da po drugi put vade loptu iz svoje mreže. Domaćin je bio malo bliže pobjedi no stativa se ispriječila u devedesetoj min. utakmice već kad je vratar gostiju bio savladan.

Još se gledatelji nisu ni smjestili na tribine stadiona, kada su Bjelovarčani postigli zgoditak iz prve svoje akcije u prvoj minuti utakmice. Po lijevoj strani prošao je Stojanović i poslao loptu u mrežu kraj nemoćnog Vargića za 0:1.

Šok igrača domaće ekipe, nakon primljenog zgoditka trajao je čitavih pola sata, gdje se igralo dosta rastrgano sa niz tehničkih pogrešaka. Gosti zadovoljni vodstvom nisu previše razmišljali o napadačkim akcijama, te se dvoboj odigravao većinom na sredini terena.

U 41 min. konačno jedna prava akcija napadačke trojke krčana u režiji Delibegović – Golemac, po lijevoj strani napada. Delibegović uočava slobodnoj Juricu na visini jedanaest metara gostujućeg šesnaesterca, a srednjak Krka rezantnim udarcem šalje loptu iza leđa Barbića za izjednačenje rezultata na 1:1.

Početkom drugog dijela, točnije u 47 minuti utakmice,  dvije velike prilike za goste u istoj akciji, no vratar Vargić u obje situacije izlazi kao pobjednik.

U 67 min. bilježimo dobar pokušaj Delibegovića sa ruba 16 m, no padom u noge i izbijanjem lopte u korner, gostujući stoper spašava svoja vrata. Dvije minute kasnije i Vargić na drugoj strani paradom izbija loptu u korner.

Uvođenjem dodatnih napadačkih potencijala, trener Tkalčević preuzima dodatni rizik i kreće na osvajanje sva tri boda. U 86 min. Jurica upućuje udarac sa distance no vratar gostiju odbija loptu u korner. Nakon udarca iz ugla Matulja zamalo kasni na drugoj stativi pospremiti loptu u mrežu.

Na isteku devedesete minute najbolja prilika za Krčane nakon ubačaja sa lijeve strane, u petercu se najbolje snašao Jurica no njegov udarac završava na stativi uz mnogobrojne uzdahe dobro popunjenih krčkih tribina.

Nakon odigranih pet kola proljetnog dijela prvenstva, samo krčani i Nk Kustošija su dvije neporažene ekipe u natjecanju. Nadamo se da će tako ostati i slijedeće kolo kada nogometaši Krka gostuju u Poreču kod ekipe Jadrana.