Strijelac: 0:1 Batarelo (18)

Žuti kartoni: Badurina (Krk)

KRK: Tanjić, Turkalj, Klenovšek, Traub (83 Miš-Mešić), Aščić, Vidmar (61 Belobrajdić), Unoki (83 Aoyama), Lucić, Mikulica, Pozderac (69 Badurina), Jurešić.

GROBNIČAN: Curać, Golić, Vukelić, Miculinić (66 Gundić), Pilčić, Matković, Rupčić, Kurilić, Batarelo (59 Tešić), Prtenjača, Burul (52 Bosančić)

Sa prevelikim respektom prema protivniku ušla je ekipa Krka u utakmicu, dopustivši kvalitetnim Grobničanima da se razmašu, postignu zgoditak, koji se na kraju pokazao pobjedonosnim.

Po teškom i sparnom vremenu gledali smo dobru utakmicu s dosta propuštenih šansi na obje strane, posjedom lopte debelo u korist domaćina, a najrealniji ishod ravnopravnih takmaca po svemu viđenom , bila bi podjela bodova.

U trećoj i u sedmoj minuti Grobničani propuštaju doći u vodstvo nakon lošeg postavljana krčkih igrača u obrambenom bloku. Domaći vratar Tanjić uspio je obraniti udarac iz neposredne blizine a u drugom slučaju stoper Mikulica ulazi u oštro upućeni udarac u nebranjeni dio mreže napadača Matkovića. U 18 min. omaleni Batarelo od nikoga ometan, glavom pogađa iz blizine mrežu za vodstvo od 0:1. Dominacija na utakmici gostiju sa Grobnika završila je u 21 minuti kada se na otvorenom udarcu našao Prtenjača no i ovaj put dobro postavljeni Mikulica odbija loptu iz svojeg šesnaesterca. Od tada pa sve do kraja utakmice domaći su igrači zagospodarili terenom visokim presingom gdje su krčki stoperi stajali na centru igrališta. U 28 minuti centimetri su dijelili Klenovšeka da se upiše u strijelce, kada je zamalo zakasnio na upućenu loptu Unokija, nakon  prodora istog igrača po lijevom boku. Četiri minute kasnije Vidmar je mogao više napraviti u šesnaestercu protivnika, ne iskoristivši otvorenu dobru poziciju za udarac umjesto dodavanje prema svom napadaču. U 33 min. identična šansa iz 28 minute, ovaj put su akteri bili Pozderac i Traub i opet sreća i centimetri spašavaju goste od poravnjanja rezultata. U samom smiraju prvog dijela, točnije u 42 min. utakmice, agilni Klenovšek gađa gredu.

U prvoj minuti nastavka zicer za Klenovšeka koji se teško promašuje. Na desnom boku igrač utakmice Jurešić napravio je dar- mar u obrani Grobničana, zavezavši u čvor trojicu igrača te nesebično proslijedio loptu usamljenom Klenovšeku. Kada je samo trebala hladnokrvna egzekucija, isti igrač promašuje cijelu loptu i prilika utakmice odlazi u nepovrat. U 72 minuti nakon prodora po lijevoj strani na polovini gostiju, tek ušlog mladog Badurine, mogli su krčki napadači nešto više učiniti ali su se spetljali u odsutnom trenutku. Posljednja prilika za izjednačenje rezultata zbila se u 90 minuti utakmice, nakon dva promašaja napadača gostiju Pilčića u 85 i 87 minuti, kada je Jurešić iz slobodnog udarca sa dvadesetak metara iskosa gađao gornji kut vratiju gostiju no golman Curać efektnom je paradom izbio loptu u korner.

U posljednjem ovosezonskom kolu nogometaši Krka idu na noge ekipi Pomorca iz Kostrene, te bi se pobjedom na toj utakmici vjerojatno vratili i završili na četvrtoj poziciji u 3. HNL – zapad, što je ipak lijepše za opći dojam.