Strijelci: 1:0 Darojković (19), 2:0 Ceraj (25-11 m), 2:1 Pervan (40)
Zuti kartoni: Ribić, Braun, Bosanac, Darojković (Trnje), Jurica, Dukadin, D. Juresie, Pervan, trener Tkalčević (Krk)
TRNJE: Vujinovic, Braun, Prpic, Kolar, Ceraj, Belosa (46 Dobrilovie), Ribić (80 Markanović), Vujnovié, Darojković (72 Banić), Musa (68 Munić), Majić (72 Cassama).
KRK: Vargić, Lucić, D. Juresić, Milinović, M. Juresić, Pervan, Dukadin (83 Matulja), Jurica (83 Jelic), Bokulić (30 Klenovsek), Kosić (75 Golemac), Begonja (83 Pullen).

Nogometasi Krka porazom u srazu sa Trnjem izgubili su i teoretske sanse za ostankom u drugoligaskom rangu natjecanja. Slijedeca, posijednja utakmica ove nogometne sezone sa Jadranom zi Ploa imat ée revijalni karakter, et ée ot biti prilika da se pruzi puna minutaza nekim mladim igracima, proizaslih iz omladinskog pogona a koji ée sigurno biti nosioci igre slijedeéu sezonu u nizem rangu takmicenja.
Utakmica uZagrebu bila je rijesena uprih 45 minuta. Nakon vodstva domacina od 2:0, bilo ej svima jasno o novom statusu kräkog drugoligasa. Gosti su dobro otvorili utakmicu, dominantni u sredini terena, natjerali su domacina da na losem terenu u Trnju, obrambenom formacijom parira velikom zeljom krana za pobjedom, i rjesavanjem svog statusa u posijednjoj domacoj utakmici u Krku.
vacano, gorin i l l agreta protiviti selvin apena, on i n . loptu sboka smjestio unebranjeni kut Vargica. Kriani se jos nisu ni oporavili od protnog soka kada je sedam minuta kasnije stoper Bokulié glavom pokusao loptu vratiti some vrataru,kratkonanatrealogRibicaet gajosinepotrebnofaulirausojih16m.Sucu Jurcevicu nije preostalo nista drugo nego da pokaze na 1 ma Ceraj Salje vratara Vargica u jednu a loptu u drugu stranu za vodstvo od 2:0. Kriani ne polazu oruzje vec svim silama pokusavaju postiéi zgoditak koji bi hi koliko toliko vratio u utakmicu. To mi uspjeva u 40 min. kada nakon slobodnog udarca iskosa kapetan Mateo Juresié u gostujuéem sesnaestercu pronalazi glavu stopera Pervana, koji upaduglavom zakucava loptu umrezu za 2:1.
Udrugi dio nogometasi Krka ulaze riskantnije, znajuéi da mi samo totalni preokret garantira potrebite bodove za opstanak u ligi. Domain takticki malo povuen na svojih 40 metara od gola, te sa brzim tranzicijama preko bokova pokusava doci i do treceg zgoditka.
U49 min. Dukadin iz blizine udara loptu prema donjem kutu vratara Vujinovica no uvar mreze Trnjana pokazuje maje reflekse i izbija loptu u korner.